NOVÁ STRÁNKA - www.ssel.sk

Spolu tvoríme slovenský esport.

LIGa a jej systém.

League of Legends

Klasická 5v5 liga určená pre stredné školy

Counter-Strike: Global Offensive

Tímová súťaž 5-členných tímov stredných škôl

Hearthstone

Liga určená pre nielen pre jednotivcov, ale aj tímy stedných škôl

Dota 2

Ligová súťaž pre stredné školy v 5v5 formáte.

LIGOVÝ SYSTÉM.

Sezóna 0 (16.12.2016 - január 2017)

 • Aktuálna sezóna, resp súčasný stav projektu. V tomto štádiu sú otvorené prihlášky pre všetky stredoškolské tímy, ktoré majú aspoň 3 aktívnych hráčov z jednej školy a maximálne 2 hráčov z iných stredných alebo základných škôl (obmedzenie na ôsmu a deviatu triedu).

 • Aktuálne je zriadená jedna kategória pre celé Slovensko, nakoľko sa jedná o testovaciu sezónu.

 • Pre hru League of Legends platia samostané pravidá pre určenie 16 tímov, nakoľko Riot vyžaduje prvý organizovaný turnaj, aby bol maximálne 16 slotový. V prípade väčšieho záujmu sa vytvorí turnaj, ktorý určí postupujúcich 16 tímov do skupinovej fázy. Skupinová fáza pozostáva z dvoch 8-členných skupín, z ktorých postúpi 8 najlepších tímov.

 • Pre všetky ostatné hry platí, že budú 4 skupiny, z ktorých postúpia prvé dva tímy (v prípade HS hráči) do finále, ktoré sa bude konať 8 slotovým Double Elimination turnajom. Toto sa môže meniť od počtu prihlásených účastníkov.

 • Najlepšie 4 tímy vo finále budú mať zaistenú vyraďovaciu fázu v Sezóne 1.

 • Prvé 3 tímy budú ocenené cenami, ktoré sa dozviete počas turnaja. V prípade League of Legends budú ceny pravdepodobne poskytnuté Riotom a čiastočne aj nami. Ostatné hry budú financované z našich zdrojov.

 • Prvé 4 tímy si následne po ukončení turnaja vyberú miesto v 16 (alebo 32, podľa počtu prihlasených v Sezóne 1) slotovom pavúku, voľba bude prebiehať naslepo, aby sa predišlo špekuláciám. Svoju pozíciu v pavúku zistia až pri zverejnení samotného pavúka Sezóny 1.

 

Sezóna 1 a 2 (časom sa môžu meniť)

 • Sezóna 1 začne približne v strede februára/začiatkom marca (termín sa môže meniť).

 • viac informácií oznámime časom :)

 

AKO SA PRIHLÁSIŤ.

 1.  Na našom webe si vyberiete príslušnú hru, na ktorú sa chcete registrovať. Pod pravidlami nájdete tlačidlo "Registrácia".

 2. Vyplňte formulár so všetkými informáciami, ktoré sú požadovane. Tým zjednodušíte chod SSEL.

 3. Teraz ste úspešne prihlasení a môžete začat trénovať :)

 4. Svoju školu osloviť môžete, ale nie je to požadované. Už počas tejto sezóny začneme komunikovať so školami o spolupráci.


 

 
 

O NÁS.

Tento projekt vznikol medzi žiakmi žiarskeho osemročného gymnázia. eSport je vo svete veľmi rozšírený, čo sa o Slovensku nedá povedať. Týmto projektom by sme radi docielili rozšírenie eSportu medzi všetky vekové kategórie a priniesli platformu pre amatérske a poloamatérske tímy.

Slovenská stredoškolská eSport liga (SSEL) začína ako PreSeason na celom Slovensku v jednej jedinej kategórii. Prvá sezóna, resp Season One, bude už vo svojom plnom formáte - 1 skupina pre jeden kraj, čo dokopy tvorí 8 skupín.

PARTNERI.

Raven G-Club
Aj tu môžete byť Vy!
 

Kontakt.

 • Facebook - Grey Circle
 

© 2016 SSEL - Slovenská stredoškolská eSport Liga by Oles Richard, Kukanová Nikola, Antal Lukáš

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now